Yelpaze Semirella 180° Tente

Yelpaze Semirella 180° Tente

Şemsiyenin 180 derecelik yarım daire şeklindeki alanlarda gölgelendirme sağlaması istendiği durumlarda uygulanmaktadır.

  • Yapıların düz yüzeylerine monte edilir.

  • 180 derecelik yarım ay şeklindedir.
  • Düz yüzeylerde kenardan kenara kapatmaktadır.
  • Yüzey açısı 180’den büyük ya da küçük olabilir. Tüm açılar için özel imal edilebilir!
  • 3 ila 10 metre çapta üretilebilir.

  • Aydınlatmalı modeller tercih edilebilir.

  • Farklı renklerde su geçirmez kumaş tercih edilebilir.

  • 5 yıl motor, 2 yıl mekanik garanti

  • Alman malı Becker motor

Motorlu, otomatik uzaktan kumandalı, tercihe göre aydınlatmalı, tercihe göre güneş panelli, 180° derece yarım ay şeklinde, duvar kenarlarını tam kapatan modelimiz. Duvar açısına uygun şekilde imal edilmektedir.

Her Açıya Sahip Yüzeylere Uygun

Sistem 90 dereceden 360 dereceye kadar her açı aralığında yelpaze şeklinde iç içe katlanıp dönerek açılıp kapanarak geniş alanları gölgelendirmek üzere tasarlanmıştır. Şemsiyenin yelpaze formuyla yatay eksende açılıp kapanması sayesinde, dikey eksendeki alan kayıplarının önüne geçilmektedir. Duvar veya kolon bağlantılı olarak her türlü bahçe, veranda, havuz ve teras gibi dış yaşam alanında 4 mevsim kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Rüzgarla Dost!

Şiddetli rüzgarlara karşı mukavemet gösterebilmesi için tüm şasi ve bağlantı elemanları dayanıklı çelik profiller ve alüminyum malzemelerden üretilmiştir. Şemsiye rüzgar gerilim analizleri laboratuvar testlerinden tam not almış olup, rüzgara karşı dayanımını ispat etmiştir. Tüm çelik şasi ve alüminyum malzemeler korozyona uğramamaları için elektro statik fırın boya ile boyanmaktadır. Birinci sınıf akrilik kumaş ile üretilen şemsiyelerimiz geniş renk seçenekleriyle müşteri beğenisine sunulmaktadır.

Saniyeler içinde açılıp, kapanır!

Tüm ürünlerimiz uzaktan kumanda ile çalıştırılmaktadır. Tek kumanda üzerinden sistemin açılıp kapatılması, ışıklarının açılıp kapatılması ve ışıklarının renk değiştirilmesi kumanda edilebilmektedir. Tek tuşla, kanatların toplanması istenilen yöne uygun olarak, saat yönünde ya da tersinde şemsiyenin kapatılması sağlanır. Yine tek tuşla kapandığı yönün tersi yönde uygun hızda otomatik olarak açılır.

I. Sınıf Malzeme ve İşçilik!

Step Mühendislik ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesi ile sistem ilkelerini uygulayarak üretimine devam etmektedir. Tüm ürünlerimiz CE sertifikalıdır.
Üretim aşamalarında tüm ürünlerimiz için proses kalite kontrol aşamaları titizlikle yerine getirilmekte ve final kontrol ve ilk çalıştırma denemesi sonrası ürün teslimi gerçekleştirilmektedir.