Bir Yelpaze Tente Modeline Mi İhtiyacınız Var?

Teklif Alın

Gökkuşağından İlham Aldık

Biçer Mühendislik; 2013 yılında sektördeki firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, mühendislik çözümleri, işe özel otomasyon makineleri ve fikstürleri üretmek hedefi ile kurulmuştur.

Ürün gamına, mühendislik ekibinin yeni tasarımı olan ve 2016 yılında AR-GE İnovasyon Ödülü almış gölgelendirme sistemi ürününü STEPRELLA ve YELPAZE TENTE markaları ile ekleyerek, 2018 yılında ürüne son şeklini verip, 2019 yılında müşteri ile buluşturmuştur. Tüm gölgelendirme sistemleri çözümleri, özel üretim prosesleri için; montaj hatları ve aparatları, talaşlı imalat makineleri, özel ölçüm test makineleri ve ekipmanları alanında, konusunda deneyimli; tasarım, üretim ve montaj kadrosuyla İzmir Bornova’da 1500 m² kapalı makine parkuru alanıyla üretimini sürdürmektedir.

Tüm müşteri ihtiyaçları için çözüm üretmek amacıyla titizlikle çalışan genç ve dinamik tasarım ekibi, proje aşamalarını başlangıçtan teslim ve kurulum anına dek adım adım takip ederek müşteri memnuniyetini en ileri seviyede tutma hedefi ile çalışmaktadır.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!

Yelpaze Tente Hakkında

Çalışma Prensibi: Sistem 90 dereceden 360 dereceye kadar her açı aralığında yelpaze şeklinde iç içe katlanıp dönerek açılıp kapanarak geniş alanları gölgelendirmek üzere tasarlanmıştır. Şemsiyenin yelpaze formuyla yatay eksende açılıp kapanması sayesinde, dikey eksendeki alan kayıplarının önüne geçilmektedir. Duvar veya kolon bağlantılı olarak her türlü bahçe, veranda, havuz ve teras gibi dış yaşam alanında 4 mevsim kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Üretim aşamalarında tüm ürünlerimiz için proses kalite kontrol aşamaları titizlikle yerine getirilmekte ve final kontrol ve ilk çalıştırma denemesi sonrası ürün teslimi gerçekleştirilmektedir.

Yelpaze Tente Hakkında Daha Fazlası

Destekçilerimiz

Yelpaze Tente 2016 AR-GE İnovasyon ödülünü almaya hak kazanmış, başarılı bir mühendislik ürünüdür.

Şimdi Teklif İsteyin!

Kataloğumuzu isteyin veya iletişim bilgilerinizi bırakın, yapınızın durumuna göre özelleştirilmiş yelpaze tente modelleriyle ilgili size dönüş sağlayalım.

İSMİNİZ *
SOY İSMİNİZ *
E-POSTA ADRESİNİZ *
TELEFON NUMARANIZ

KONU

TALEBİNİZ