Tüm gölgelendirme sistemleri çözümleri, özel üretim prosesleri için; montaj hatları ve aparatları, talaşlı imalat makineleri, özel ölçüm test makineleri ve ekipmanları alanında, konusunda deneyimli; tasarım, üretim ve montaj kadrosuyla İzmir Bornova’da 1500 m² bilgisayarlı ve otomasyonel kapalı makine parkuru alanıyla üretimini sürdürmektedir.

Tüm müşteri ihtiyaçları için çözüm üretmek amacıyla titizlikle çalışan genç ve dinamik tasarım ekibi, proje aşamalarını başlangıçtan teslim ve kurulum anına dek adım adım takip ederek müşteri memnuniyetini en ileri seviyede tutma hedefi ile çalışmaktadır.

Üretim tesisimiz montaj makineleri ve hatlarından robotik uygulamalara kadar geniş bir üretim hattına sahiptir. Ürünlerimizi tüm zorlu koşullara hazırlamak üzere profesyonel makinelerimizde test ediyor ve dayanımlarını ölçüyoruz. Zorlu testlerimizi ancak başarıyla geçen ürünlerimiz bizim için Ar-Ge’si tamamlanmış anlamına gelir. Nihai ürünlerimiz kusursuz olmalıdır.

Quadrella 90°

Yapıların iç köşe yüzeylerine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

İç Köşeler

İç köşe yüzeyin eğim açısı farketmeksizin, tüm açılar için özel imal edilebilir! Yüzey açısı 90’dan büyük ya da küçük olabilir.

Detaylı Bilgi

Semirella 180°

Yapıların düz yüzeylerine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

Düz Yüzeyler

Düz yüzeyin eğim açısı farketmeksizin, tüm açılar için özel imal edilebilir! Yüzey açısı 180’den büyük ya da küçük olabilir.

Detaylı Bilgi

SeQurella 270°

Yapıların dış köşe yüzeylerine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

Dış Köşeler

Dış köşe yüzeyin eğim açısı farketmeksizin, tüm açılar için özel imal edilebilir! Yüzey açısı 270’den büyük ya da küçük olabilir.

Detaylı Bilgi

Ringrella 360°

Tüm açık alanlarda zemine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

Büyük Açık Alanlar

Geleneksel şemsiyelerden farklı olarak tüm açık alanlarda 5 Metreden, 13 Metre çapa kadar gölgelendirme sağlanabilir.

Detaylı Bilgi
Tüm Modeller
0
ADET ÜRETİLEN TOPLAM ÜRÜN
0
m² ÜRETİM TESİSİ
0
PERSONEL
0
ADET TOPLAM MAKİNE