Üretim

Üretim

Tüm gölgelendirme sistemleri çözümleri, özel üretim prosesleri için; montaj hatları ve aparatları, talaşlı imalat makineleri, özel ölçüm test makineleri ve ekipmanları alanında, konusunda deneyimli; tasarım, üretim ve montaj kadrosuyla İstanbul’da 1500 m² bilgisayarlı ve otomasyonel kapalı makine parkuru alanıyla üretimini sürdürmektedir.

Tüm müşteri ihtiyaçları için çözüm üretmek amacıyla titizlikle çalışan genç ve dinamik tasarım ekibi, proje aşamalarını başlangıçtan teslim ve kurulum anına dek adım adım takip ederek müşteri memnuniyetini en ileri seviyede tutma hedefi ile çalışmaktadır.

Üretim tesisimiz montaj makineleri ve hatlarından robotik uygulamalara kadar geniş bir üretim hattına sahiptir. Ürünlerimizi tüm zorlu koşullara hazırlamak üzere profesyonel makinelerimizde test ediyor ve dayanımlarını ölçüyoruz. Zorlu testlerimizi ancak başarıyla geçen ürünlerimiz bizim için Ar-Ge’si tamamlanmış anlamına gelir. Nihai ürünlerimiz kusursuz olmalıdır.

world wide delivery

Dünyanın her yerine teslimat & montaj & garanti !

90 iç köşe yelpaze tente modeli

Quadrella 90°

Yapıların iç köşe yüzeylerine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

İç Köşeler

İç köşe yüzeyin eğim açısı farketmeksizin, tüm açılar için özel imal edilebilir! Yüzey açısı 90’dan büyük ya da küçük olabilir.

180 yarım ay yelpaze tente modeli

Semirella 180°

Yapıların düz yüzeylerine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

Düz Yüzeyler

Düz yüzeyin eğim açısı farketmeksizin, tüm açılar için özel imal edilebilir! Yüzey açısı 180’den büyük ya da küçük olabilir.

270 dış köşe yelpaze tente modeli

SeQurella 270°

Yapıların dış köşe yüzeylerine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

Dış Köşeler

Dış köşe yüzeyin eğim açısı farketmeksizin, tüm açılar için özel imal edilebilir! Yüzey açısı 270’den büyük ya da küçük olabilir.

360 tam ay şemsiye yelpaze tente modeli

Ringrella 360°

Tüm açık alanlarda zemine monte edilerek gölgelendirme sağlanır.

Büyük Açık Alanlar

Geleneksel şemsiyelerden farklı olarak tüm açık alanlarda 5 Metreden, 13 Metre çapa kadar gölgelendirme sağlanabilir.

0
ADET ÜRETİLEN TOPLAM ÜRÜN
0
m² ÜRETİM TESİSİ
0
PERSONEL
0
ADET TOPLAM MAKİNE